معاون وزیر صنعت اعلام كرد

پشتیبانی از صادركنندگان با اولویت زیرساخت های تجاری

پشتیبانی از صادركنندگان با اولویت زیرساخت های تجاری

به گزارش لوازم فلزی معاون وزیر صنعت اظهار داشت: امیدواریم با ابلاغ بخشی از بودجه مشوق های صادراتی سال ۱۳۹۹، پشتیبانی از جامعه صادركنندگان با اولویت زیرساخت های تجاری اجرایی شود.


به گزارش لوازم فلزی به نقل از وزارت صنعت، معدن و تجارت، حمید زادبوم با اشاره به اقدامات انجام شده در جهت تدوین بسته پشتیبانی از صادرات غیرنفتی سال ۱۳۹۹، اظهار داشت: بعد از دریافت نظرات اعضای كارگروه توسعه صادرات، نسبت به طرح مبحث در كارگروه اعلامی از جانب معاون اول رئیس جمهوری اقدام و سپس جهت تصویب و ابلاغ به دبیرخانه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی ارسال خواهد شد.
دبیر كارگروه توسعه صادرات، ضمن تقدیر و تشكر از رؤسای سازمان های صنعت، معدن و تجارت سراسر كشور بخصوص استان های مرزی، ارسال اطلاعات وضعیت زیرساخت های صادراتی و تجاری استان در جهت برنامه ریزی تخصیص مشوق های صادراتی را با اهمیت عنوان نمود.
زادبوم در پایان، برنامه های سازمان توسعه تجارت ایران در جهت پشتیبانی از صادركنندگان را در دو بعد كوتاه مدت (شرایط كرونا) و میان مدت (شرایط پساكرونا) اعلام نمود و برنامه ریزی در این خصوص را اولویت اصلی سازمان توسعه تجارت ایران دانست.

1399/01/30
22:12:47
5.0 / 5
2983
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
MetalSaz لوازم فلزی

metalsaz.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم فلزی محفوظ است

لوازم فلزی

ساخت لوازم فلزی