با برگزاری رویدادی اجرایی می شود

فناوران برای تولید قطعات و تجهیزات گلوگاه لوازم خانگی دعوت شدند

فناوران برای تولید قطعات و تجهیزات گلوگاه لوازم خانگی دعوت شدند

به گزارش لوازم فلزی با برگزاری رویدادی نیازمندی های فناورانه صنعت لوازم خانگی از جانب تیم های فناور و شرکتهای دانش بنیان پاسخ داده می شود.


به گزارش ایسنا، اولین رویداد عرضه نیازمندی های فناورانه صنعت لوازم خانگی از سلسله رویدادهای ارتقای تاب آوری و رقابت پذیری زنجیره های ارزش است که با هدف شبکه سازی بین شرکتهای دانش بنیان و صنایع استراتژیک کشور برگزار می گردد.
در این رویداد نیازمندی های فناورانه صنایع و متولیان صنعت لوازم خانگی عرضه می شود. محورهای مدنظر این رویداد شامل «مواد اولیه»، «قطعات و تجهیزات گلوگاهی»، «هوشمندسازی و تکنولوژی ساخت»، «زنجیره ارزش» و «مصرف انرژی» است.
علاوه بر عرضه نیازهای فناورانه صنعت لوازم خانگی، جلسات پرسش و پاسخ زنده و تشریح نحوه تعامل خریداران محصولات مرتبط این حوزه با شرکتهای دانش بنیان، مذاکرات تجاری رو در رو، برگزاری «پنل سیاستی و عرضه برنامه تاب آوری و رقابت پذیری»، «ارائه نیازهای حوزه صنایع لوازم خانگی» و معرفی حمایت های مرکز شرکت ها و موسسات دانش بنیان و به هم رسانی عرضه و تقاضای فناوری هم برگزار می شود.
بر مبنای اعلام معاونت علمی، این رویداد از جانب معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در ایام ۳ و ۴ اسفندماه جاری برگزار می گردد.1399/11/18
20:45:38
0.0 / 5
938
تگهای خبر: تولید , خرید , شركت , صنایع
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
MetalSaz لوازم فلزی

metalsaz.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم فلزی محفوظ است

لوازم فلزی

ساخت لوازم فلزی