یك فعال حوزه مسكن مطرح كرد

پیش بینی ثبات قیمت در بازار مسكن از ۱۴۰۰ تا ۱۴۰۱

پیش بینی ثبات قیمت در بازار مسكن از ۱۴۰۰ تا ۱۴۰۱

به گزارش لوازم فلزی خوزستان یک فعال حوزه مسکن با اعلان اینکه قیمت تمام شده مسکن همچنان حباب دارد، اظهار داشت: انتظار می رود از سال 1400 تا 1401، شاهد ثبات قیمت ها در بازار مسکن باشیم.قنبرعلی زنگنه در گفت و گو با ایسنا با اشاره به عدم کاهش قیمت مسکن در اهواز در چند ماه اخیر، اظهار نمود: بازار مسکن و معاملات آن در رکودی تورمی قرار دارد. مصالح ساختمانی همچون سیمان در چند ماه گذشته گرفتار افزایش قیمت شده اند که این خود موجب عدم کاهش قیمت مسکن می باشد.

وی با اشاره به احتمال به وجود آمدن ثبات قیمت مسکن در سال آینده اظهار داشت: قیمت مسکن رشد خودرا کرده است و اگر اتفاق خاصی همچون افزایش قیمت مصالح ساختمانی رخ ندهد، گرفتار افزایش قیمت در حوزه مسکن نخواهیم شد.

رئیس اتحادیه مشاورین املاک اهواز اضافه کرد: قیمت تمام شده مسکن همچنان حباب دارد و قیمت آن بسیار کمتر از قیمت هایی است که در بازار اعلام می شود.
وی با اشاره به وضعیت معاملات مسکن در بازار اظهار داشت: تا زمانی که قیمت مسکن از حالت تورمی خود خارج نشود، دلالان در بازار مسکن وجود خواهند داشت و در این بازار، سرمایه گذاری می کنند.
زنگنه اضافه کرد: انتظار می رود از سال ۱۴۰۰ تا ۱۴۰۱، شاهد ثبات قیمت ها در بازار مسکن باشیم.

وی با اشاره به اینکه متوسط قیمت مسکن در اهواز هر مترمربع ۱۱تا ۱۲ میلیون تومان است، اظهار داشت: قیمت مسکن در خیابان های شرقی کیانپارس هر مترمربع بین ۲۰ تا ۲۵ میلیون تومان و خیابان های غربی هر مترمربع بالای ۳۰ میلیون تومان، در کوروش از هر مترمربع ۱۳ میلیون تومان تا ۱۸ میلیون تومان، در زیتون کارمندی از هر مترمربع ۱۵ میلیون تومان تا ۲۲ میلیون تومان و در گلستان نیز از هر مترمربع ۱۳ میلیون تومان تا ۱۸ میلیون تومان است.

رئیس اتحادیه مشاورین املاک اهواز اشاره کرد: این قیمت های اعلام شده، فقط برای خانه های نوساز و کلید اول است.

منبع:

1399/12/27
11:37:41
0.0 / 5
693
تگهای خبر: بازار , سرمایه , قیمت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۴
MetalSaz لوازم فلزی

metalsaz.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم فلزی محفوظ است

لوازم فلزی

ساخت لوازم فلزی