بررسی موانع سیستم بانكی در عرصه تولید در كمیسیون صنایع

بررسی موانع سیستم بانكی در عرصه تولید در كمیسیون صنایع

به گزارش لوازم فلزی سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس از بررسی موانع موجود در سیستم بانکی در عرصه تولید در جلسه امروز این کمیسیون اطلاع داد.


حجت الله فیروزی در گفتگو با ایسنا ضمن اشاره به جلسه بعدازظهر امروز (یک شنبه) کمیسیون صنایع و معادن، گفت‪: ‬ در اولین نشست کمیسیون صنایع و معادن در سال ۱۴۰۰، راهکارهای تحقق شعار سال یعنی « تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها» مورد بررسی قرار گرفت و اعضای کمیسیون مباحث مورد نظر خویش را مطرح نمودند.
وی ادامه داد: در جلسه امروز بر لزوم شناخت موانع پیش روی تولید و راهکارهایی که باعث پشتیبانی از تولید می شود تاکید و مباحث از جانب نمایندگان عنوان شد. از آنجائیکه قانونگذاری فرایند زمان بری دارد و در بعضی موارد بخشی از قوانینی که در مجلس تصویب می شود، برای زمان محدودی است، مانند مباحث طرح شده درباره فولاد و خودرو، در جلسه امروز پیشنهاد شد، مباحثی که منحصر به موضوعات خاص می شود، در چارچوب اصل ۸۵ قانون اساسی بررسی شود.
سخنگوی کمیسیون صنایع افزود: همینطور مقرر شد به منظور تحقق شعار سال، نظارت های کمیسیون صنایع و معادن در چارچوب بازدیدهای میدانی افزایش یابد تا موانع پیش روی تولید به درستی مشخص شود.
فیروزی ضمن اشاره به بررسی موانع موجود در سیستم بانکی در عرصه تولید، افزود: از آنجائیکه منابع بانکی لازمه راه اندازی و بقا واحدهای تولیدی است، مقرر شد کمیسیون با رایزنی با سایر کمیسیون ها اصلاحاتی در حوزه سیستم بانکی انجام دهند.1400/01/16
00:00:10
5.0 / 5
658
تگهای خبر: تولید , خودرو , صنایع , كمیسیون
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۴
MetalSaz لوازم فلزی

metalsaz.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم فلزی محفوظ است

لوازم فلزی

ساخت لوازم فلزی