پزشكیان اعلام كرد؛

تعداد متخلفان ثبت سفارش خودرو كم نیست، ارزبگیران ۶ ماه مهلت دارند

تعداد متخلفان ثبت سفارش خودرو كم نیست، ارزبگیران ۶ ماه مهلت دارند

لوازم فلزی: نایب رئیس مجلس، آخرین نشست ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی با مبحث تخلفات ثبت سفارش خودرو را شرح داد.به گزارش لوازم فلزی به نقل از خانه ملت، مسعود پزشكیان در تشریح آخرین نشست ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی تصریح كرد: در این نشست، درباره مفاسد حوزه واردات محموله های قاچاق به كشور، تخلفات در ثبت سفارش و واردات خودرو و فساد در بانك ها بحث و بررسی هایی صورت گرفت.
وی اضافه كرد: در این نشست گزارشی از جانب وزارت اطلاعات، نیروی انتظامی و سازمان بازرسی عرضه و مقرر شد كه این نهادها اطلاعات خویش را با یكدیگر به اشتراك بگذارند تا در برخورد با مفاسد اقتصادی و بانكی با قدرت بیشتری عمل شود.
تعدادی از بدنه وزارت صنعت برای تخلف در ثبت سفارش خودرو به قوه قضاییه معرفی شدند
پزشكیان با اشاره به اینكه در این نشست درباره افرادی كه خودروهای غیرمجاز وارد كشور كرده اند بحث شد، افزود: وزیر صنعت گزارش هایی درباره تخلفات ثبت سفارش خودرو عرضه داد؛ در این راستا تعدادی از متخلفان به قوه قضاییه معرفی شده اند.
نایب رئیس مجلس شورای اسلامی، با اشاره به اینكه تعداد افرادی كه برای تخلفات در ثبت سفارش خودرو معرفی شده اند كم نیستند، خاطرنشان كرد: تعدادی از بدنه وزارت صنعت توسط وزیر صنعت به قوه قضاییه معرفی شده اند و بعضی از كارشناسان وزارت صنعت هم باید با حضور در قوه قضاییه پاسخگو باشند.
فرصت شش ماه برای ارز بگیران دولتی
وی با اشاره به اینكه برخی شكایت ها در این باره توسط گمرك مطرح گردیده است، اضافه كرد: قوه قضاییه از تمام افرادی كه در این فرآیند به طریقی قصوری داشته اند بازجویی می كند، اما چون حكم صادر نشده متهم كردن و بخشی را مقصر دانستن كار صحیحی نیست، البته آنچه كه مشخص بوده تخلف رخ داده است.
نایب رییس مجلس شورای اسلامی خاطرنشان كرد: افرادی كه ارز دولتی دریافت كرده اند ۶ ماه فرصت دارند كه این ارزها را تبدیل به كالا كرده و به كشور بازگردانند، بنابراین تا زمانی كه ۶ ماه نشده، بحث مفسده آن قابل بحث نیست.

1397/05/13
14:14:51
5.0 / 5
4700
تگهای خبر: اقتصاد , خودرو , دولت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۲
MetalSaz لوازم فلزی

metalsaz.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم فلزی محفوظ است

لوازم فلزی

ساخت لوازم فلزی