با حكم خوانساری؛

لاهوتی، رئیس دبیرخانه انتخاب صادركنندگان نمونه استان تهران شد

لاهوتی، رئیس دبیرخانه انتخاب صادركنندگان نمونه استان تهران شد

لوازم فلزی: رئیس اتاق بازرگانی تهران طی حكمی، محمد لاهوتی، عضو هیات نمایندگان اتاق تهران را بعنوان نماینده تام الاختیار اتاق بازرگانی تهران و رئیس دبیرخانه انتخاب صادركنندگان نمونه تهران منصوب نمود.


به گزارش لوازم فلزی به نقل از اتاق بازرگانی تهران، مسعود خوانساری، رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و كشاورزی تهران طی حكمی محمد لاهوتی، عضو هیات نمایندگان اتاق تهران را بعنوان نماینده تام الاختیار اتاق بازرگانی تهران و رییس دبیرخانه انتخاب صادركنندگان نمونه استان تهران در سال ۱۳۹۷ منصوب نمود.
بدین ترتیب این دومین تجربه اتاق بازرگانی تهران در برگزاری آیین انتخاب صادركنندگان نمونه استان خواهد بود. سال گذشته، بعد از تعاملی كه میان اتاق بازرگانی تهران، سازمان توسعه تجارت، سازمان صنعت، معدن و تجارت استان و استانداری تهران به وجود آمد، مسئولیت انتخاب و معرفی صادركنندگان نمونه استان تهران برای اولین بار به بخش خصوصی و به صورت مشخص اتاق بازرگانی تهران واگذار شد.
بر این اساس، با پیمودن فرآیند قانونی این واگذاری و دریافت مجوز شورای عالی صادرات استان تهران، دبیرخانه و كارگروه انتخاب صادركنندگان نمونه استان تهران به اتاق تهران انتقال یافت و فرآیند انتخاب صادركنندگان نمونه این استان از مرحله نخست آن یعنی بررسی پرونده ها، امتیازدهی تا انتخاب صادركنندگان نمونه و برگزاری مراسم تقدیر از این صادركنندگان توسط پارلمان بخش خصوصی انجام شد.
امسال هم به باعث هماهنگی هایی كه با استانداری تهران و سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران برقرار شده، مسوولیت بررسی مستندات و مدارك برای انتخاب صادركنندگان نمونه استان و برگزاری مراسم آن به اتاق تهران واگذار شده است كه نشان از رضایت نهادهای مسوول و فعالان بخش خصوصی از فرآیند طی شده در سال قبل دارد.
از همین رو مسعود خوانساری، طی حكمی محمد لاهوتی، عضو هیات نمایندگان اتاق تهران و رئیس كنفدراسیون صادرات ایران را كه سال قبل مسوولیت اجرای انتهاب صادركننده نمونه را برعهده داشت، باردیگر به این سمت برگزید.
در حكم رییس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و كشاورزی تهران آمده است:
جناب آقای مهندس محمد لاهوتی
عضو محترم هیات نمایندگان اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و كشاورزی تهران
با سلام،
احتراماً، با توجه به برگزاری فاخر مراسم انتخاب صادركننده نمونه استان در سال قبل و همینطور با عنایت به نامه شماره ۳۲۶۵۰ / ۶ / ۹۷ معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری تهران مورخ ۳۱ / ۰۶ / ۱۳۹۷ در خصوص انتقال دبیرخانه صادركننده نمونه استان به اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و كشاورزی تهران، بدینوسیله جنابعالی بعنوان نماینده تام الاختیار این اتاق و رئیس دبیرخانه انتخاب صادركنندگان نمونه استان تهران سال ۱۳۹۷ منصوب می شوید.
امید است با دقت نظر جنابعالی، مبحث انتخاب صادركننده نمونه استان تهران، امسال هم به نحو شایسته و در خور شأن اتاق بازرگانی تهران صورت پذیرد.

1397/08/07
15:15:11
5.0 / 5
4482
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
MetalSaz لوازم فلزی

metalsaz.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم فلزی محفوظ است

لوازم فلزی

ساخت لوازم فلزی